proromSERVERS
Bun venit! > proromServers Team <

WWW.PROROMGUARD.RO

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
» Nu mai e activ forumul si serverul?
Thu Oct 31, 2013 12:16 am by Raku

» Cerere admin :D
Sun Mar 03, 2013 12:33 am by SoGooD

» h1tl3r .....................
Sat Mar 02, 2013 6:43 am by h17l3r

» Revenire HIGHLANDER
Wed Feb 27, 2013 11:49 pm by xYtoR

» Terog xYtoR
Tue Feb 26, 2013 11:33 pm by xYtoR

» PT ADMINOSI SERVERULUI
Mon Feb 25, 2013 11:01 am by h17l3r

» SUGESTIE - ADMIN RAKU
Mon Feb 25, 2013 10:47 am by Raku

» reclamatie dmin hitler
Mon Feb 25, 2013 7:51 am by h17l3r

» pentru xytor
Sun Feb 24, 2013 11:14 pm by xYtoR

Top posters
xYtoR

H1tl3r.

Emil

Harris

TeXanU

cove

Mr.RooT

Raku

h17l3r

BIZZAR

Parteneri
PROROMGUARD.ro
Players On
Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

INTAMPLARI

Go down 
AuthorMessage
Mr.RooT
Moderator

PostSubject: INTAMPLARI   Tue Aug 28, 2012 11:45 am

ma scuzati nu vi sa intamplat ca un inamic sa stea langa perete si voi dupa cealalana parte sai vedeti unele colturi nu tot omul unele colturi . Eu trag prin perete cand vad asa dar de data asta adminul hulygan sa loat de mine ca am cod .... i-am explicat si el tot zice ca am cod dar stai asta nu sa intamplat de 3 de 4 de 5 ....10...ori s-a intamplat o singura data . Ce sa fac sa nu mai iasa conflicturi . sa nu mai spun ca ma loat la injuraturi .. eu iam spus sa se potoleasca cu jicnirile ca o sasi piarda adminul odat si odata iar el spun ca sta in bloc cu vali asa ca o ... *DEAD* HoOoLyGaN : esti prost vali adika hitler sta cu mn in blok ba muie

CrAzYLeMoN killed Kabooommm with m4a1
*DEAD* HoOoLyGaN : si asa sugi pl

*DEAD* Kabooommm : aim

*DEAD* Kabooommm : /rs

*** CrAzYLeMoN killed RedBull with a headshot from m4a1 ***
*** Mr.RooT killed CrAzYLeMoN with a headshot from m4a1 ***
*DEAD*(Counter-Terrorist) RedBu
Back to top Go down
Mr.RooT
Moderator

PostSubject: Re: INTAMPLARI   Tue Aug 28, 2012 11:49 am

si chestia asta sa intamplat la mai multe persoane sa vada unele colturi prin perete cand inamicul sta lipit de perete Deci nu e sa zici ca asa se intampla la mn ... eu acum nu vreau sa scot in evidenta ce a spus hulygan despre mn asta e ... Dar vreau o sugestie ce sa fac sa nu mai trag cand vad asa sa nu iasa conflicte sa trag si sa zica ca sunt codat O parere xYtoR ca u esti mai experimentat .. in jocul acesta iubit de atata lume
Back to top Go down
Mr.RooT
Moderator

PostSubject: Re: INTAMPLARI   Tue Aug 28, 2012 11:51 am

aa.. si inca o chestie eu nu stiu sa dawnloatez un mess sa trag un film si stiu sa bag coduri ... xYtoR u sti ... doar sunt bata la ps A si inca odata nu am facut referire la hulyganu ca mi-a spus cum mi-a spus am facut referire la ce se poate ajunge ..... chestiile care le-a spus hulyganu orcine ar fi spus chiar si eu fiind loat prin perete .
Back to top Go down
xYtoR
O W N E R

PostSubject: Re: INTAMPLARI   Wed Aug 29, 2012 10:01 am

Il astept cu explicatii pe forum.

si nu, nu este nici-o problema daca tragi prin textura din moment ce se vede arma sau o parte a inamicului.

Mr.RooT
Moderator

PostSubject: Re: INTAMPLARI   Wed Aug 29, 2012 12:11 pm

Multumesc xYtoR dar terog nul trage la raspundere il iert ... asta e .. multumesc anticipat Very Happy
Back to top Go down
Mr.RooT
Moderator

PostSubject: Re: INTAMPLARI   Thu Aug 30, 2012 7:19 am

te rog frumos nu baga de la tine .... u oricum pe servar meriti ban acum u ma urasti pe mine si pe raku dar asta e adevarul dupa ce plec dupa servar ma injuri de mama ma si pe mine si pe raku .... de raniti de sange ... etc am intrat eu la un baiat si am vazut regret ca nu am postat ... ca nu eram la mine acasa . U acum urasti adevarul asta e ti-ai pierdut adminul ai facuto pe seama ta . Terog xYtoR spunei sa nu se mai bage si sa nu mai injure pe servar sau terog permitemi sa ai dau ban pe un anumit tmp sa se potoleasca ....// Multumesc ..si ma scuzi ca am postat aici
Back to top Go down
Mr.RooT
Moderator

PostSubject: Re: INTAMPLARI   Thu Aug 30, 2012 7:57 am

uite xytor zi u BAI BAIATULE EU NU STIU SA INSTALEZ UN MESS SI MA FACI CA AM COD Alex doar sti eu ai aduc ps lu Iulian azi mi la adus ca nu stiam sa instalezz un mess... astept ce sa zici xytor SI IN AL DOILEA RAND NU MA DAU PE LANGA XYTOR DA ASA E BN SA CERI PARERI SA RESPECTI .
Back to top Go down
cove

PostSubject: Re: INTAMPLARI   Thu Aug 30, 2012 1:33 pm

xytor pierdem jucatori buni...k1nder si bizzar chiar au dat dovada ca stiu ceva.daca tot asa o tinem am ceva prieteni de 10 ani care invata cs!!sa ii aduc pe server ??

Mr.Root,nu am nimic cu tine fratiaore.MATURIZEAZA-TE.nu ai intrat 4 luni pe server si acum vi sa strici tot.dute si te culca!!
Back to top Go down
cove

PostSubject: Re: INTAMPLARI   Thu Aug 30, 2012 1:45 pm

Mr.RooT wrote:
uite xytor zi u BAI BAIATULE EU NU STIU SA INSTALEZ UN MESS SI MA FACI CA AM COD Alex doar sti eu ai aduc ps lu Iulian azi mi la adus ca nu stiam sa instalezz un mess... astept ce sa zici xytor SI IN AL DOILEA RAND NU MA DAU PE LANGA XYTOR DA ASA E BN SA CERI PARERI SA RESPECTI .

BAI BAIATULE SCUZA-MA CA ITI SPUN.TU DACA NU STI SA INSTALEZI NICI UN MESS CE CAUTI PE FORUM/SERVER.DUTE LA SCOALA SI VEZITI DE TREABA.PIERDEM JUCATORI DIN CAUZA TA.NU IMI PASA CE ZICI DAR ASA E.PACAT CA NU TI-AM FACUT DEMO CAND AI INTRAT CU NUMELE :"dau muie la codati"

DIN PARTEA MEA,NICI MACAR SLOT NU AI AVEA PE SERVER.NU PREZINTI IMPORTANTA PENTRU MINE

MULTUMESC
Back to top Go down
XcR.

PostSubject: Re: INTAMPLARI   Fri Aug 31, 2012 12:54 am

MAMA BIZZAR da fara injuraturi nu se poate ... eu il locul lui xYtoR ti-asi lua accesul pe forum ..pai u un om injuri o comunitate intreaga ...
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: INTAMPLARI   

Back to top Go down

INTAMPLARI
Back to top 
Page 1 of 1